Istorija

Luokės miestelis garsus netik Tado Blindos, Šatrijos kalno, Biržuvėnų dvaro ar Luokės Jomarkų dėka. Luokės miestelį taip pat garsino ir garsina, čia gimę ir užaugę žmonės vienaip ar kitaip susiję su sportu. Vienas iš asociacijos “Luokės sporto klubas” tikslų surinkti kuo daugiau istorinės medžiagos apie Luokėje gimusius, augusius ar besimokiusius sportininkus ir visą surinktą medžiagą patalpinti šios svetainės skiltyje ISTORIJA. Laukia sunkus ir ilgas darbas, bet tikimės rezultatas bus įdomus.

Tikriausiai nedaugelis žino kaip buvęs Lietuvos moterų krepšinio rinktinės (ji 1997 m. pirmą kartą Lietuvos krepšinio istorijoje tapo Europos čempione) treneris susijęs su Luokės miesteliu. Taip pat ar žinote kuriais metais Luokės krepšinio komanda karaliavo netik Telšių rajono pirmenybėse, bet metė iššūkį net Kauno LSU sporto klubo “Atletas” komandai, kurios garbę gynė dar jauni Gintaras Krapikas ir Algirdas Brazys. Ar norėtumėt išgirsti pasakojimų iš ilgamečio Luokės mokyklos kūno kultūros mokytojo, gerbiamo trenerio ir visų dar iki šiol mylimo Brosevičiaus Vatslovo, kaip prieš 30 metų sekėsi Luokės sportininkams ir kaimiškus ūkio darbus nudirbti ir du kartus per dieną lankyti treniruotes. Tai ir dar daug įdomių istorinių faktų, galėsite rasti mūsų svetainėje artimiausioje ateityje.

Visi kurie atsimeną įdomių faktų apie Luokės sportą, prisimena garsius sportininkus, jų pasiekimus, o gal net turi įdomių akimirkų užfiksuotų nuotraukose ar senuose spaudos leidiniuose maloniai prašom prisidėti prie šios šaunios idėjos ir susisiekti su  Donatu Limantu, el.paštas. info@luokessportas.lt, mob. +37061593390